Certyfikat energetyczny, świadectwo energetyczne, audyt efektywności energetycznej i elektroenergetyczny Warszawa.

Modus Sp. z o.o.

ul. Peszteńska 2 lok. 26

03-925 Warszawa

tel/fax 22 810 80 19

tel. kom. 604 272 605

 

O firmie

Misją firmy MODUS Sp. z o.o. jest wdrażanie nowych, energooszczędnych i proekologicznych rozwiązań oraz promowanie efektywności energetycznej, a tym samym ograniczenie kosztów produkcji i eksploatacji. Dbałość o własne otoczenie, zrównoważony rozwój oraz chęć pozostawienia czegoś trwałego i pięknego dla przyszłych pokoleń.

 

Dlaczego warto współpracować z firmą MODUS Sp. z o.o.?

Oto kilka argumentów, które pomogą w odpowiedzi na to pytanie:

 

Poznajemy Ciebie i Twoje potrzeby

Uważamy, że to jak żyjemy, co nas otacza i jakie mamy perspektywy w dużej mierze zależy od nas samych. Dlatego każde działanie rozpoczynamy od wysłuchania klienta i poznania jego potrzeb. Poznajemy Twoje plany i zamierzenia. Nie mówimy Ci czego potrzebujesz. Doradzamy i wspólnie poszukujemy najlepszego rozwiązania. W rezultacie uzyskujemy plan zapewniający osiągnięcie pożądanego wyniku.

 

Czas to pieniądz

Sami jesteśmy właścicielami firmy, dlatego dobrze rozumiemy co znaczy ten slogan. Pomożemy sprecyzować Twoje cele. Planujemy ogół możliwych do zastosowania rozwiązań, które zapewnią osiągnięcie oczekiwanych efektów. Będziemy pracować, aby osiągnąć w terminie oczekiwany rezultat.

 

Jesteśmy dyspozycyjni i terminowi

Efekty i jakość wykonanej pracy, często zaskakują naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, że nasza praca może istotnie wpłynąć na ich plany inwestycyjne - dlatego dotrzymywanie uzgodnionych terminów jest dla nas priorytetem. Mimo napiętego terminarza zawsze staramy się znaleźć czas na rozmowę z Klientem i wysłuchanie jego uwag.

 

Kompleksowo obsługujemy Klienta

Pozostajemy w ciągłej gotowości służenia radą i pomocą. Staramy się na bieżąco rozwiązywać ewentualne, zgłaszane przez Klienta problemy wynikające z wdrażania naszych rozwiązań w proces inwestycyjny. W miarę naszych możliwości, odpowiadamy na wszelkie zadawane pytania.

 

Postarajmy się wzajemnie zrozumieć

Uważamy, że Powinieneś rozumieć ludzi, z którymi współpracujesz. W firmie MODUS przedstawiamy skomplikowane zagadnienia w przystępny sposób, możliwy do zrozumienia dla każdego odbiorcy. Liczymy na współpracę, ponieważ tylko wzajemne zrozumienie prowadzi najkrótszą drogą do celu.